امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۷
منتشر شده : فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ | ۳:۳۱ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33302 ­ ­ تعداد بازدید :49 بازدید

سربازان گمنام، طلایه‌داران امنیتنظام جمهوری اسلامی ایران حرکتی مردمی از سوی مردم ، برای مردم و با اهداف والای الهی بوجود آمد . نظامی که مردم ارکان اصلی آن بوده و خود شالوده و بنای انقلابشان را بنیان نهادند. اولین حرکتی که در ایران مردم را به انقلاب وا داشت حرکت به سوی کمال ، معنویات و اسلام و قرآن بود.  

به گزارش خبرگزاری _رزن جوان، منطقه همدان؛ در مسیر انقلاب مردمی ایران نقش بی بدیل رهبر بر کسی پوشیده نیست . امام خمینی(ره) به عنوان‌ نظریه‌پرداز نهضت‌ اسلامی‌ و بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی ‌توانست نقش رهبری را به بهترین شکل ممکن در تاریخ ایران و حتی جهان روشن سازد و پیروزی انقلاب اسلامی ‌نتیجه نقش مؤثر رهبری در هدایت خیزش مردمی ‌و عبور از حوادث سخت و گوناگون در طول دوران شکل‌گیری، پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی‌بوده است. حضور بسیج نیروهای مردمی از ابتدای انقلاب تا کنون در کنار رهبر به عنوان خالص ترین و ناب ترین نیروهای انقلاب نقش موثری در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و مردمی ایران داشته است و این حضور مردمی و نقش موثر رهبری در انقلاب بر اقتدار و تاثیر انقلاب اسلامی ایران در جهان می افزاید تا جایی که هر روز بر اقتدار و قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده می شود.  

امروز برخی تنها اقتدار در بعد نظامی برای یک کشور را کافی می‌دانند، اما به اعتقاد اکثر کارشناسان اگر کشوری می‌خواهد به معنای حقیقی کلمه در جهان مقتدر باشد تنها نباید به بعد نظامی بسنده کند بلکه باید در دیگر عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیز دارای اقتدار باشد که ایران اسلامی هم اکنون با پشتیبانی مردم و درایت رهبری در همه عرصه ها هر روز بر اقتدارش افزوده می شود.

مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج ) از ابتدای تشکیل وزارت اطلاعات به آرامش و امنیت کشور افزود . وزارت اطلاعات جمهوري اسلامي ايران یکی از دستگاه هاي مقتدر اطلاعاتي و امنيتي در جهان و منطقه محسوب مي شود كه با هوشياري و آگاهي تمام اجازه نمي دهد تا دشمنان و بدخواهان در امنيت اين كشور خدشه وارد كنند، دشمنانی که هر روز برای این انقلاب نقشه هایی در سر پرورانیده اما با درایت و هوشیاری حافظان حریم اسلام و قرآن نقشه های آنان را نقش بر آب می شود.

از ویژگی های سربازان گمنام امام زمان (عج )، ولایتمداری و تبعیت محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی است که مسیر آن حول اسلام ناب محمدی (ص) و قرآن است . سربازان مخلصی که فقط در حصار و چارچوب ولایت و اخلاص تعریف می شوند، بدون هیچ گونه هیاهو و فضاسازی همه همت خود را بر شناسایی عواملی که ممکن است امنیت مردم را به مخاطره بیندازند مصروف داشته و راحتی و آرامش خود را برای ناکام گذاردن دشمنان جمهوری اسلامی و مردم این سرزمین وقف کرده اند .

امروز شاهد امنیت ایران در میان کشورهای ناامن منطقه هستیم و همه این خدمات و فداکاری‌ها را بی ادعا و با کمترین هزینه مادی در سایه تبعیت از مقام معظم ولایت و رهبری و اخلاص به انجام رسانده اند.

پس از پایان دفاع مقدس، وزارت اطلاعات، حضور خود را در بخش‌های امنیتی و فرهنگی تقویت کرد تا هر توطئه ای علیه نظام اسلامی شکل می گیرد، بلافاصله دفع کند .

بیش از سه دهه مجاهدت خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات، امنيت را براي مردم و اقتدار را براي ايران اسلامي به همراه آورده است كه قطعا اين مجاهدت بزرگ، پاداش والايي از سوي خداوند متعال براي اين سربازان گمنام به همراه خواهد داشت و امروز عزت، سربلندی، اقتدار و کلید فتوحات انقلاب، مرهون رهبری امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و تلاش‌های جهادگونه سربازان گمنامی است که در عرصه‌‎های گوناگون راه را بر فعالیت‌های خرابکارانه دشمن بسته نگه داشته اند .

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار