امروز : پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۶
منتشر شده : اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸ | ۷:۵۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33444 ­ ­ تعداد بازدید :32 بازدید

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان: امسال حدود ۲۰ کیلومتر بزرگراه جدید در همدان احداث می‌شودمدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از احداث ۲۰ کیلومتر بزرگراه در همدان خبر داد و گفت: امسال حدود ۲۰ کیلومتر بزرگراه جدید در همدان احداث می‌شود.

حسن ربانی ارشد در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، بابیان اینکه استان تبدیل به کارگاه راه‌سازی شده است، اظهار کرد: تقریباً در تمام محورهای استان پروژه‌های راه‌سازی فعال است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر پروژه چهار خطه محور نهاوند- آور زمان فعال است به‌طوری‌که در محورنهاوند-آورزمان-ملایر به طول ۲۲ کیلومتر به‌تازگی شروع‌شده و ۸ کیلومتر در دست اقدام است که  ۳ کیلومتر آن امسال آسفالت می‌شود.

ربانی ارشد خاطرنشان کرد: در پروژه چهار خطه نهاوند- فیروزان به طول ۱۵ کیلومتر در سال‌های گذشته انجام‌شده و ۵ کیلومتر در دست اقدام است.

وی بابیان اینکه تعریض و بهسازی محور نهاوند-گیان درحال انجام است، افزود: محور ملایر-سامن-بروجرد از محل نقاط حادثه‌خیز۹ کیلومتر مانده که ۳ کیلومتر امسال تحویل داده می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خاطرنشان کرد: محور چهارخطه جوکار- تویسرکان حدفاصل حسین آباد شاملو ۳ کیلومتر باقی مانده که تازه قرارداد آن با پیمانکار منعقد شده است. همچنین قرارداد عملیات تعریض محور اسدآباد به قروه و سنقر به طول ۷ کیلومتر منعقد شده است.

وی با بیان اینکه پروژه احداث کمربندی رزن درحال انجام است، افزود: درشهرستان رزن کریدور شمالی از رزن تا دمق فعال است و در شهرستان درگزین چهارخطه محورکاج قروه فعال است.

وی با اشاره به اینکه درشهرستان فامنین چهارخطه محور اصله-کاج در آستانه عملیاتی شدن بوده و فرآیند برگزاری مناقصه را طی می‌کند.

ربانی ارشد یادآورشد: در شهرستان کبودراهنگ محور خلعت آباد کبودراهنگ به شیرین‌سو فعال است و محور علیصدر –همدان به صورت مشارکتی اجرایی خواهد شد که درحال حاضر به دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار