امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶
منتشر شده : اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۸ | ۹:۳۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33458 ­ ­ تعداد بازدید :42 بازدید

مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری همدان خبر داد برگزاری بزرگترین جشنواره طراحی لباس غرب کشور در همدانمدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری همدان از برگزاری بزرگترین جشنواره طراحی لباس غرب کشور در همدان خبر داد.

ربیعه علیمحمدی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، با اشاره به وجود ۱۲ هزار زن و دختر کارمند در استان، بیان کرد: زنان نیازمند استفاده از البسه مناسب اداری با وجود طرح‌های مناسب، جنس مرغوب، تنوع قابل قبول، متناسب با شرایط آب‌وهوایی و به‌ویژه حفظ شأن و مقام والای آنان هستند.

وی ادامه داد: از این رو به‌زودی قرار است به منظور عرضه البسه اداری مناسب بانوان، جشنواره‌ای براساس استانداردهای مورد نیاز و البته همسو با فرهنگ ایرانی- اسلامی در غرب کشور راه‌اندازی شود.

علیمحمدی با بیان اینکه این طرح هنوز به مرحله اجرایی نرسیده است، گفت: در حال حاضر این طرح در حال بررسی و تعیین مکان و زمانی مناسب برای برگزاری این جشنواره است؛ به احتمال خیلی زیاد زمان برگزاری این جشنواره فرهنگی و هنری همزمان با روز دختر، سالروز ولادت حضرت معصومه(س) خواهد بود.

وی در رابطه با محل احتمالی برگزاری جشنواره طراحی لباس نیز عنوان کرد: تلاش است تا استان همدان محل برگزاری نخستین جشنواره طراحی لباس در غرب کشور باشد؛ در حال حاضر تنها یک جلسه از بررسی و برنامه‌ریزی این طرح گذشته است اما پیش‌بینی می‌شود این طرح به‌زودی و در تاریخ احتمالی در استان همدان اجرایی شود.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار