امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۲
منتشر شده : اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۸ | ۸:۲۲ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33470 ­ ­ تعداد بازدید :50 بازدید

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه ای وزیر کشور : جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی؛ مهمترین اولویت اقتصادی کشورمعاون هماهنگی  امور اقتصادی و توسعه ای وزیر کشور گفت: مهمترین اولویت کشور در بخش اقتصادی جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و بازگشت واحدهای تعطیل شده به چرخه تولید است.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، بابک دین پرست در جریان بازدید از واحدهای تولیدی استان همدان یکشنبه ۲۹اردیبهشت  در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه دو برنامه مهم در اولویت قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده کشور است، اظهار کرد: بهسازی واحدهای مسکونی تخریب شده در سیل و بهسازی و نوسازی واحدهای تولیدی در مناطق سیل زده جز اولویت های قرارگاه بازسازی ونوسازی است.

وی افزود: هفته گذشته موفق شدیم در کمیته حمایت از تولید و اشتغال تمام خسارت های وارد شده به واحدهای تولیدی خسارت دیده در سیل را تعیین تکلیف کرده و برآوردهای لازم انجام گرفته است.

دین پرست با اشاره به برنامه های وزارت کشور در رابطه با رونق تولید،  یادآور شد: وزارت کشور باوجود اینکه از ابتدای سال با موضوع سیل درگیر بود اما پس از نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری اولین وزارتخانه ای بود که توانست اولویت های  رونق تولید را به استانداران ابلاغ کند.

به گزارش _رزن جوان؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور درجریان سفر خود به استان همدان به همراه استاندار همدان، معاون امور اقتصادی استاندار، رئیس سازمان صنعت،معون و تجارت، فرماندار همدان و مدیران استانی از گلخانه تولید گل شاخه بریده همدان، کارخانه موکت همدان و واحد قطعه سازان همدان بازدید کرد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار