امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴
منتشر شده : خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۷ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33627 ­ ­ تعداد بازدید :33 بازدید

مبلغان، داعی داران سخن پروردگار هستندنماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه، مسئولیت، ورود در فضای لغزنده است گفت: پذیرش مسئولیت انسان را وارد فضایی لغزنده می‌کند که اگر دستگیری و هم افزایی، نباشد امکان زمین خوردن وجود دارد.

به گزارش _رزن جوان،منطقه همدان، آیت‌الله حبیب‌اله شعبانی، نماینده ولی فقیه در استان ، یکشنبه، ۱۹ خرداد ماه در گردهمایی هم‌اندیشی جبهه فرهنگی با موضوع تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان اظهار کرد: در نگاه به آیات به قرآن می‌توان فهمید که «تبلیغ» یکی از مسئولیت‌های عظیم خداوند بر دوش انبیا الهی است.

امام جمعه همدان با اشاره به اینکه تبیلغ دارای مجموعه‌ای از شاخصه‌ها است افزود: یکی از شاخصه‌های مهم مبلغ و امر تبلیغ، اقتدار در برابر هجمه‌های فرهنگی دشمن است.

شعبانی ادامه داد: یک مبلغ باید آنقدر اقتدار داشته باشد تا بتواند در برابر حواشی و هجمه‌های عرصه فرهنگی ایستادگی کند، مبلغان، داعی داران سخن پروردگار و انتقال دهنده دستورات الهی به مردم هستند که قرآن آنها را «بهترین» خطاب می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان ابراز کرد: اگر تبلیغ همراه با تنذیر و تبشیر دارای چنین جایگاه ارزشمند و والایی است، دیگر جایگاه سازمان تبلیغات اسلامی مشخص و معین است.

وی با اشاره به اینکه مبلغ، داعی دار سخن پروردگار است گفت: یک مبلغ باید بتواند فریاد‌های توحیدی را مدیریت کند، به گونه ای که این فریاد‌ها در هم تداخل پیدا نکرده و به درستی به گوش مردم برسد.

شعبانی با اشاره به اینکه امروز با موضوع مهم بیانیه گام دوم انقلاب روبرو هستیم گفت: یکی از کلید واژه‌های مهم و اساسی که باعث توسعه، رشد و حرکت کشور به سمت تمدن اسلامی می‌شود، استفاده از ظرفیت جوانان است.

امام جمعه همدان با بیان اینکه، مسئولیت، ورود در فضای لغزنده است عنوان کرد: پذیرش مسئولیت انسان را وارد فضایی لغزنده می‌کند که اگر دستگیری، تعاون، تعامل و هم افزایی، داشتن دغدغه واحد نباشد امکان زمین خوردن وجود دارد.

وی ضمن خرسندی از حرکت مسئولین استان در مسیر درست اظهار کرد: خوشبختانه در استان فضای تعاملی و هم افزایی خوبی وجود دارد و غالب مسئولین دارای دغدغه فرهنگی واحدی هستند، مسیر حرکت در استان مسیر خوب با زاویه ای نیست.

شعبانی با اشاره به اینکه استان در عرصه فرهنگی و دینی، نشان داده است که خوب به سمت هدف حرکت می‌کند گفت: در اسلام مسئولیتی مبارک است که در اعتلای کلمه الله اتفاق بیفتد.

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار