امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹
منتشر شده : خرداد ۱۹, ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33623 ­ ­ تعداد بازدید :47 بازدید

پاسخ به نیاز‌های روز جامعه در گرو انسجام بخشی جبهه انقلاب فرهنگیمدیر کل اسبق تبلیغات اسلامی استان همدان عنوان کرد: اگر به دنبال پاسخ‌دهی به نیاز‌های روز جامعه هستیم باید انسجام بخشی جبهه انقلاب فرهنگی با هم اندیشی اعضا بیش از بیش مورد توجه و تأکید قرار گیرد.

به گزارش _رزن جوان منطقه همدان، حجت‌الاسلام علی دشتکی، مدیر کل سابق تبلیغات اسلامی استان همدان، یکشنبه، ۱۹ خرداد ماه در گردهمایی هم‌اندیشی جبهه فرهنگی با موضوع تکریم و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان اظهار کرد: شبکه ۱۲ هزار نفره تبلیغ استان همدان پشتوانه عظیمی برای حرکت نظام و انقلاب به ویژه جبهه فرهنگی انقلاب است.

وی افزود: طی ۶ سال گذشته از زمان قرار گیری در پست مدیریت اداره تبلیغات اسلامی استان ۱۴ راهبرد و اولویت با مک نخبگان فرهنگی و تبلیغی در این مجموعه تعریف شد که می‌توان به مدیریت تعاملی تا اولویت گرایی٬ تنوع بخشی به تولیدات٬ استفاده از ابزار هنر در بیان مفاهیم ارزشی دین٬ شبکه سازی محلی و‌… اشاره کرد.

دشتکی اضافه کرد: در ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی دارالقرآن کشور و سازمان تبلیغات اسلامی٬ برنامه‌های قرآنی استان در سال ۹۷٬ رتبه اول کشور با فاصله فاحش از استان دوم را کسب نمود.

مدیر کل اسبق تبلیغات اسلامی همدان با اشاره اینکه توجه به جوانان همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده و هست عنوان کرد: در ارزیابی‌های سالانه٬ ستاد سامان دهی امور جوانان استان٬ این مجموعه را به عنوان دستگاه برتر در حوزه جوانان شناخته و معرفی کرد.

وی ابراز کرد: در حوزه فعالیت‌های فراغتی که با کشف استعدادها روبرو است٬ با وجود فعالیت بسیاری از دستگاه‌ها در حوزه پرسازی اوقات فراغت؛ اداره تبلیغات اسلامی استان توانست به عنوان دستگاه برتر در سال ۹۷ شناخته و معرفی شود.

وی ادامه داد: این مجموعه در بحث اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از مسائل روز جامعه ورود جدی داشته است به گونه ای که ستاد فرمادهی اقتصاد مقاومتی استان، اداره کل تبلیغات اسلامی همدان را تنها دستگاه برتر در حوزه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی اعلام و معرفی نمود.

وی ادامه داد: در حوزه تبلیغی نیز، اجرای طرح ۳ ساله شورای فرهنگی محلات به عنوان یک طرح شاخص و منحصر به فرد، طرح راه اندازی پایگاه‌های سلامت اجتماعی در مناطق محروم و … از دیگر افتخارات مجموعه تبلغیات اسلامی استان است.

دشتکی ابراز کرد: قرآن وعده آمدن قومی را داده است که خداوند را دوست دارند و خداوند نیز آنان را دوست دارد، آنان در برابر دوستان فروتن و با خشوع و در برابر دشمنان دارای اقتدار و شجاعت هستند که بی‌شک جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی می‌تواند مصادق این آیه قرآن باشد.

مدیر اسبق تبلیغات اسلامی استان گفت: اگر به دنبال پاسخ‌دهی به نیاز‌های روز جامعه هستیم باید انسجام بخشی جبهه انقلاب فرهنگی با هم اندیشی اعضا بیش از بیش مورد توجه و تأکید قرار گیرد.

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار