امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۹
منتشر شده : خرداد ۲۰, ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33631 ­ ­ تعداد بازدید :41 بازدید

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان خبرداد؛ آغاز نام‌نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان همدانمدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از آغاز مهلت نام نویسی در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان، احمد توصیفیان افزود: صاحبان کسب و کار دارای نوآوری و خلاقیت و افراد و شرکت‌هایی که واجد شرایط کارآفرینی هستند تا ۳۱ تیرماه می‌توانند در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر ثبت‌نام کنند.

وی تصریح کرد: مشمولان این جشنواره بنگاه‌های غیر دولتی، تمامی بنگاه‌های کسب و کار بدون محدودیت در اندازه(خرد، کوچک، متوسط و بزرگ)، بنگاه‌های کسب و کار که قبل از سال ۹۳ تأسیس شده باشند، هستند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی همدان افزود: بنگاه متقاضی نباید طی دو سال اخیر(سال۹۵و۹۶ ) به عنوان کارآفرین برتر استانی یا ملی در جشنواره کارآفرینان برتر انتخاب شده باشد.

وی شناسایی و  انتخاب کارآفرینان برتر کشور و معرفی آنان به عنوان الگو به آحاد مردم به‌ویژه جوانان ، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه های مختلف اقتصادی  و اجتماعی، هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از اهداف این جشنواره عنوان کرد.

توصیفیان با تاکید بر اینکه تمامی مراحل ثبت نام جشنواره به صورت اینترنتی بوده و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شهرستان ‎‌ های تابعه از پذیرش هرگونه فرم و مستند به صورت دستی معذور هستند، گفت : علاقه‌مندان ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به معاونت اشتغال و کارآفرینی اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی همدان یا ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها مراجعه کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: نام نویسی در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر از اوایل خرداد آغاز شده و کارآفرینان می‌توانند تا ۳۱ تیرماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی http://www.karafarinanebartar.ir /  نسبت به ثبت‌نام، تکمیل فرم‌های مربوط و ارسال مستندات اقدام کنند.

 وی از جمله دستاوردهای برگزاری این جشنواره را تشکیل کانون کارآفرینی در استان و مشارکت آنان با نهادهای اجرایی به عنوان اتاق فکر کارآفرینی استان‌ها اعلام کرد که نتایج موثری در توسعه کارآفرینی در مناطق مختلف کشور به همراه دارد.

گفتنی است؛ بنگاه های اقتصادی غیر دولتی که حداکثر ۱۵ درصد از سهام آنها متعلق به نهادها، شرکت های دولتی یا عمومی باشد و کلیه بنگاه های اقتصادی در اندازه کوچک، متوسط و بزرگ که از سال ۹۳ تاکنون با تکیه بر نوآوری به رشد بالا در فروشش عملیاتی و اشتغال دست یافته‌اند؛ مشمول ثبت نام در جشنواره هستند.

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار