امروز : چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۷
منتشر شده : خرداد ۲۱, ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33641 ­ ­ تعداد بازدید :37 بازدید

دشمن از توانمندی فرهنگی و دیدگاه عدالت محوری ما می‌ترسدمعاون سیاسی امنیتی استاندار همدان بابیان اینکه دشمن از توانمندی فرهنگی و دیدگاه عدالت محوری ما می‌ترسد، گفت: هر چه بسترهای فرهنگی‌مان را تقویت کنیم و نوجوانان و جوانان را وارد این عرصه کنیم دشمن را در رساندن به اهدافش ناکام گذاشته‌ایم .

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، مصطفی آزادبخت امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید، اظهار کرد: در کشور ما زمانی پزشک متخصص نبود و از پزشک‌های بنگلادش و پاکستانی استفاده می‌کردیم اما حالا خارجی‌ها در دانشگاه‌های ما درس می‌خوانند که این نشان دهنده پیشرفت ما است .

وی با تأکید بر اینکه دشمن درصدد ناامید کردن مردم است، تصریح کرد: کتاب و کتاب‌خوانی یکی از کارهای فرهنگی ماندگار است .

آزادبخت با اشاره به اینکه دانایی توانمندی می‌آورد، اظهار کرد: مردم ما از ضریب هوشی بالایی برخوردار هستند و اگر اکنون دشمنی و مقابله دشمنان را می‌بینیم  به علت توانمندی ما در عرصه فرهنگی است .

وی با اشاره به اینکه دشمنان از فرهنگ غنی اسلام می هراسند، افزود: کتاب‌خوانی می‌تواند این جایگاه فرهنگی را بیش‌ازپیش تقویت کرده و ما را دررسیدن به اهداف یاری کند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار گفت: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا سال ۱۴۰۰ مسیر ما مشخص‌شده و می‌دانیم بر چه مبنایی حرکت می‌کنیم اما برنامه‌ها باید ارزیابی فصلی داشته باشند تا درصد پیشرفت مشخص شود .

وی با تأکید بر اینکه در بحث ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی لازم است همه دستگاه‌ها کمک کنند، یادآور شد: کتابخانه‌های کانون‌های مساجد تعیین تکلیف شوند .


انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار