امروز : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۴
منتشر شده : خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33655 ­ ­ تعداد بازدید :22 بازدید

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان: بیش از ۸۰ درصد هزینه مراکز دولتی و دانشگاهی پرداخت شده استمدیرکل بیمه سلامت استان همدان با حضور در دفتر _رزن جوان، با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد هزینه فروردین مراکز دولتی و دانشگاهی طرف قرارداد بیمه سلامت پرداخت شده است، گفت: هزینه‌های فروردین امسال بخش خصوصی به طور کامل پرداخت شده است.

دکتر سعید فرجی در گفت‌وگوی اختصاصی با _رزن جوان، منطقه همدان، با تأکید براینکه صداقت و دوستی جزو الزامات یک رسانه پویا و توانمند است، اظهارکرد: خبرگزاری _رزن جوان در دوره‌های مختلف وظیفه ذاتی خود که انتقال اخبار به صورت صحیح و با صداقت است را به خوبی انجام داده است.

نسخه نویسی الکترونیک یک الزام قانونی است

وی با بیان اینکه به طور متوسط ۲۵ درصد از پرداختهای سال گذشته باقی مانده است، عنوان کرد:  نسخه نویسی الکترونیک یک الزام قانونی است و بر این اساس باید تا پایان امسال نسخه نویسی الکترونیک به صورت کامل در همه شهرستانها اجرا شود.

فرجی با بیان اینکه قطعا در اجرای نسخه نویسی الکترونیک مشکلات زیرساختی وجود داشته است، افزود: برنامه‌ریزی شده تا در شهرستانهای استان از جمله اسدآباد، فامنین و ملایر آموزش نخسه نویسی الکترونیک به پزشکان داده و این طرح به صورت آزمایشی در شهرستانها اجرا شود.


صدور ۹۰۰۰ دفترچه بیمه برای مددجویان کمیته امداد

وی با تأکید براینکه  تا پایان امسال تمام پزشکان و مراکزدرمانی باید نسخه نویسی را به صورت الکترونیک انجام دهند، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال مشکلات رفع شده و الکترونیکی شدن با روند بهتری صورت بگیرد.

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با اشاره به انتقال بیمه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، ادامه داد: تا کنون ۹۰۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)دفترچه‌های درمانی خود را دریافت کرده‌اند و امیدواریم مابقی افراد نیز در فرصت باقی مانده اقدام به دریافت دفترچه‌های خود کنند.

وی با اشاره به رفع همپوشانی بیمه‌ای مددجویان کمیته امداد، یادآور شد: در مراجعات انجام شده تا کنون ۳۰۰۰ مورد همپوشانی بیمه‌ای این افراد رفع شده است.

فرجی با بیان اینکه عمده همپوشانی بیمه شدگان در بیمه سلامت با بیمه تأمین اجتماعی است، افزود: در استان همدان پیش‌بینی می‌شود ۱۰ درصد همپوشانی بیمه‌ای داشته باشیم که عمدتاً با بیمه تأمین اجتماعی است.

 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن
 • نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی در همدان برگزار می‌شود
 • معاون خدمات شهري شهرداری همدان : روزانه ۱۲ تن کیسه پلاستیکی در همدان دفن می‌شود
 • به همت جهاد دانشگاهی همدان کلید خورد؛ آغاز طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین مشاغل خانگی
 • معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور: زیرساخت های گردشگری همدان فراهم است
 • امام جمعه همدان: حوزه علمیه نیازمند احیای موقوفات قبلی و ثبت موقوفات جدید
 • معاون امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه: استفاده از موقوفات در زمینه تولید؛ کمک بزرگی به کشور خواهد کرد
 • رئیس مؤسسه تحقیقاتی اصلاح و تهیه بذر چغندرقند کشور: عیار چغندرقند همدان بالاتر از میانگین کشوری است/به دنبال صادرات بذور چغندرقند هستیم
 • بازگشایی رقبه شاهزاده حسین(ع) قبل از ماه محرم
 • مدیرکل تشکل‌های دینی کشور : مداحان؛ مبلغان دین و وسیله‌ای برای کاهش مشکلات اجتماعی کشور هستند
 • نماینده ولی فقیه در استان همدان: حجاب نشانگر روشن فکری است
 • آخرین اخبار