امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸
منتشر شده : خرداد ۲۵, ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33659 ­ ­ تعداد بازدید :58 بازدید

مدیر جهاد کشاورزی فامنین خبرداد افتتاح ۷ پروژه کشاورزی در فامنین
مدیر جهاد کشاورزی فامنین از افتتاح ۷ پروژه در هفته جهاد کشاورزی خبر داد.

جعفر کاویانی دلشاد در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان بابیان اینکه هفته جهاد کشاورزی هرساله از ۲۱ خردادماه آغاز و تا ۲۷ خردادماه ادامه دارد، اظهار کرد : به مناسبت این هفته ۷ پروژه آب‌وخاک ، امور دام، زراعی، باغی و پرورش قارچ در شهرستان فامنین افتتاح خواهد شد .

وی میزان سرمایه‌گذاری پروژه‌های  قابل‌افتتاح در هفته جهاد کشاورزی  ۱۶هزار و ۳۴۰ میلیون ريال دانست و  یادآور شد: از این پروژه‌ها ۲ پروژه آب‌وخاک، ۲ پروژه دام ، یک پروژه طرح بوجاری، یک پروژه احداث باغ و یک پروژه پرورش قارچ است.
  
کاویانی دلشاد به تشریح این طرح‌ها پرداخت و افزود : طرح بره پرواری ۲۰۰ رأسی با سرمایه‌گذاری ۴۶۵۰ میلیون ریال ،طرح پرورش زالو طبی با ظرفیت ۵۰۰ هزار قطعه و با سرمایه‌گذاری  ۴۰هزار  میلیون ریال و با اشتغال‌زایی ۳ نفر ، طرح بوجاری با ظرفیت ۱۰۰۰ تن و با سرمایه ۴۰۰۰ میلیون ریال و اشتغال‌زایی برای ۴ نفر و ۲ طرح سامانه نوین بارانی در سطح ۴۰ هکتار از برنامه‌های شهرستان فامنین در هفته جهاد کشاورزی است.

وی یاداورشد : با افتتاح این طرح‌ها و پروژه‌ها زمینه اشتغال برای ۲۰ نفر میسر می‌شود و تعداد روستاهای برخوردار در افتتاح پروژه‌های هفته جهاد کشاورزی ۴ روستا است  .

کاویانی در خاتمه اظهار کرد : علاوه بر افتتاح پروژه‌ها غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با خانواده شهدای جهاد کشاورزی،دیدار با امام‌جمعه و فرماندار و سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه نیز از دیگر برنامه‌ها در این هفته است .

                    

 


انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار