امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۵
منتشر شده : خرداد ۲۷, ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۸ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33673 ­ ­ تعداد بازدید :49 بازدید

افتتاح ۲ پروژه آبیاری تحت فشار و کم‌فشار در فامنینمدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از افتتاح ۲ پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار در این شهرستان خبرداد و گفت: در هفتمین روز از هفته جهادکشاورزی ۲ پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار شهرستان فامنین با حضور فرماندار، مسئولان استانی و جمعی از مدیران شهرستان افتتاح شد.

به‌گزارش _رزن جوان و به نقل از روابط عمومی جهادکشاورزی، جعفر کاویانی دلشاد اظهارکرد: مساحت پروژه آبیاری کم فشار ۱۵ هکتار است و از محل کمک های فنی و اعتباری سامانه های نوین ابیاری از محل تسهیلات بلاعوض دولتی به میزان ۸۰۳ میلیون ريال و ۱۴۲ میلیون ريال مشارکت بهره‌بردار است.  

وی تصریح کرد: میزان آبدهی این چاه ۹ لیتر در ثانیه است و صرفه جویی آب در یکسال زراعی در این پروژه با استفاده از سیستم آبیاری کم فشار ۵۰ متر مکعب است.

وی همچنین به افتتاح پروژه ۲۵ هکتار با سیستم کلاسیک ثابت زیرزمینی اشاره کرد و افزود: مبلغ کل هزینه این پروژه ۲۲۳۰ میلیون ريال که مبلغ ۱۶۲۵ میلیون ريال آن از محل تسهیلات بلاعوض دولتی است و ۶۰۵ میلیون ريال آن آورده متقاضی است.

کاویانی دلشاد بیان کرد: میزان آبدهی این چاه ۱۵ لیتر بر ثانیه و صرفه‌جوئی آب در یکسال زراعی در این پروزه ۱۱۲ هزار متر مکعب است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار