امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
منتشر شده : خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ | ۹:۵۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33687 ­ ­ تعداد بازدید :50 بازدید

رونق تولید و شکوفایی خلاقیت مورد انتظار از جهاد دانشگاهی استنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی مولود انقلاب است و می تواند در تحقق گام دوم انقلاب نقش موثری داشته باشد.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، امیر خجسته در گردهمایی روسای جهادهای دانشگاهی سراسر کشور ضمن اشاره به دستاوردهای بزرگ علمی جهاددانشگاهی در سراسر کشور ادامه داد: در گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری مطرح شده است، جهاددانشگاهی باید جایگاه قدرتمند خود را نشان دهد و در شرایط سخت تحریم با استفاده از نیروهای جوان خود تولید ثروت نماید.
وی با تاکید بر قرار گرفتن کشور در شرایط جنگ تحمیلی اقتصادی بیان کرد: نباید چشم امید به خارج از کشور داشته باشیم اما بعضی ها باور ندارند که ما میتوانیم بر روی پای خود بیاستیم.
خجسته تصریح کرد: ضد انقلاب و منافقین درحال برنامه ریزی برای جنگ تحمیلی اقتصادی بر کشور هستند اما ما میتوانیم تحریم را به فرصت  تبدیل و باید از آن استفاده کنیم.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت برخورد با مفاسد اقتصادی خاطرنشان کرد: در جمهوری اسلامی نباید شاهد مفاسد باشیم و مجلس با اقتدار به مقابله با مفاسد اقتصادی ادامه خواهد داد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار