امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۰
منتشر شده : خرداد ۲۹, ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۹ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33691 ­ ­ تعداد بازدید :54 بازدید

مدیرعامل _رزن جوان تأکید کرد _رزن جوان مرجع مورد اعتماد رسانه‌ای کشورمدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران(_رزن جوان) امروز در گردهمایی روسای واحدهای سازمانی این نهاد از حضور موثر خبری _رزن جوان در پایگاه‌های خبری و مطبوعات خبر داد.
به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، علی متقیان در جمع رؤسای واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی در شهر همدان، با بیان این طی سال ۹۷ بیش از  ۳۳۸هزار و ۸۰۰ خبر روی خروجی این خبرگزاری قرار گرفته است، گفت: مطبوعات سراسری در سال گذشته همچون سالهای قبل، _رزن جوان را به عنوان مرجع اول استفاده از اخبار خبرگزاری ها قرار دادند و خبرگزاری دانشجویان ایران با ۲۳ درصد، رتبه اول بازنشر خبر از خبرگزارهای اصلی  کشور را دارد.
وی با بیان اینکه _رزن جوان علاوه بر  اخبار فارسی،  ۲۲۷۳ خبر انگلیسی و ۲۳۰۱ خبر فرانسه و بیش از ۳۳۰۰ خبر عربی منتشر کرده است، اظهار کرد: براساس آمار معتبر «گوگل آنالکتیک» _رزن جوان طی سال گذشته بیش از  ۴۹۶ میلیون و۹۳۷هزار و ۷۰۹ بازدید داشته است و براساس سایت الکسا، _رزن جوان رتبه دومین خبرگزاری داخلی را دارد. 
متقیان با بیان اینکه _رزن جوان همچنان مرجع مورد اعتماد رسانه‌ای در کشور محسوب می شود، به بهره‌مندی مطبوعات از اخبار _رزن جوان در سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: _رزن جوان در بین خبرگزاری‌ها، مرجع اول بازنشر اخبار مقام معظم رهبری  و اخبار رئیس جمهوری در مطبوعات است. 
 وی ادامه داد: در بررسی های پژوهشی صورت گرفته در سال گذشته، _رزن جوان با  ۵۷ درصد رتبه اول بازنشر خبرهای مقام معظم رهبری را در بین سایر خبرگزاری ها دارد. 
مدیرعامل _رزن جوان درباره بازتاب اخبار رئیس جمهور در سال ۹۷، اضافه کرد: _رزن جوان با ۵۶ درصد، رتبه اول بازنشر اخبار رئیس جمهوری در بین خبرگزاری ها را داشته است.
وی با اشاره نفوذ خبری این خبرگزاری در«تیتر یک» مطبوعات کشور نیز گفت: _رزن جوان در سال گذشته با  ۳۸ درصد، رتبه اول حضور با درج منبع در «تیتر یک» روزنامه های کشور را در بین سایر خبرگزاری ها به خود اختصاص داده است.
متقیان در ادامه با سپاس از توجه پایگاه‌های خبری و دیگر رسانه‌ها به انعکاس اخبار _رزن جوان اعلام کرد: داده‌کاوی  ۱۰۰ سایت پربیننده، نشان می دهد که ایرنا و _رزن جوان با ۲۰ درصد، رتبه اول بازنشر خبری را در کشور دارند.
وی از حضور موثر _رزن جوان در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها سخن گفت و یادآور شد: _رزن جوان روزانه ۲۰ پست و استوری در اینستاگرام و روزانه ۶۰ توییت در توییتر منتشر می‌کند‌ همچنین _رزن جوان هم‌‌اکنون بیش از ۱۴۰ هزار عضو واقعی در تلگرام خود دارد و تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام خبرگزاری هم ۲۱۴ هزار نفر هستند این در حالیست که _رزن جوان از ترفندهای غیراخلاقی یا به اصلاح «فیک» برای بالا نشان دادن اعضایش استفاده نمی‌کند و این رقم با احتساب اشتراک‌گذاری، لایک، بازدید و کامنت‌های دریافتی، چندصدبرابر می‌شود همچنین در بین خبرگزاری‌های داخلی، تنها حساب کاربری ایستاگرام _رزن جوان وتوئیت _رزن جوان تأیید شده و دارای «تیک آبی» است.
گفتنی است؛ گردهمایی رؤسای سازمان‌ها، واحدها، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها، مؤسسات آموزش عالی و علمی- کاربردی و مراکز جهاددانشگاهی به مدت دو روز-۲۹ و ۳۰ خردادماه- در همدان برقرار است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار