امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵
منتشر شده : خرداد ۳۰, ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۷ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33695 ­ ­ تعداد بازدید :58 بازدید

دعوت وزیر راه وشهرسازی از مردم؛ تقاضای خود را برای سفرهای هوایی به همدان روز افزون کنیدوزیر راه و شهرسازی با تاکید براینکه اندیشه خوب و دقیقی برای فرودگاه همدان درنظر گرفته شده است، گفت: فرودگاه همدان با طراحی و اجرایی که داشته از استانداردهای تراز اولی برخوردار است.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برج مراقب پرواز فرودگاه همدان در نوع خود کم نظیر در کشور است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر از فرودگاه همدان‌استفاده نمی شود، خاطرنشان کرد: امیداوریم مردم همدان از سفرهای هوایی استقبال بیشتری داشته باشند که پروازهای بیشتری در این فرودگاه انجام‌شود.

اسلامی با اشاره به اینکه لازمه حیات فرودگاه استقبال مردم از سفرهای هوایی است، ادامه داد: اگر مردم از هواپیما در سفرها استفاده نکنند عملا فرودگاه متروکه می شود و نمی تواند به حیات خود ادامه دهد.

وزیر راه و شهرسازی از مردم و فعالان اقتصادی دعوت کرد تقاضاهای خود را برای سفرهای هوایی به استان همدان روز افزون کنند، افزود: مردم و فعالان اقتصادی تقاضاهای خود را برای سفرهای هوایی به استان همدان افزایش دهند تا شرکت فرودگاه ها تشویق شود به این فرودگاه برنامه های توسعه ای دهد.

وی بیان کرد: هدف از سفر به همدان بازدید از پروژه های زیرساختی و عمرانی حوزه راه و شهرسازی این استان است.

اسلامی تصریح کرد: با توجه به تاریخی بودن استان همدان بحث بازآفرینی شهری از مباحث در دستور کار این سفر است.

وی با بیان اینکه پروژه های مسکن با توجه به نیاز جامعه باید در شهرهای گوناگون دنبال شود، یادآور شد: تمرکز این سفر برروی پروژه های زیرساختهای حمل و نقل است.

اسلامی عنوان کرد: در بحث راه آهن بحث های مفصلی با نمایندگان و استاندار همدان داشتیم تا مباحث مربوط به راه آهن و ایستگاه تبادلی اتوبان و ارتباطات شهری آن را بررسی کنیم که امروز نیز این‌ موضوع بررسی خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی درباره انتقال پروازهای حج از فرودگاه همدان به کرمانشاه، افزود: بحث انتقال را نمایندگان همدان در بدو ورود بنده به همدان اعلام کردند که اجازه می خواهم بیشتر در این زمینه بررسی شود.

وی تاکید کرد: در پرواز های حج نکته مهم مقصد است و مدینه مشکلی ندارد ولی تراکم در فرودگاه جده بالاست که باید بررسی کنیم تا بعد تصمیم‌گیری شود.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار