امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۲
منتشر شده : تیر ۱, ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۳ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33699 ­ ­ تعداد بازدید :27 بازدید

خجسته: مدیریت استان فکری برای استقبال از پروازهای همدان کندنماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مدیریت استان باید فکری برای استقبال از پروازهای همدان کند، گفت: به طور قطع فرودگاه همدان در آینده نزدیک جایگاه خود را خواهد یافت.
امیر خجسته در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، در پاسخ به سوالاتی مبنی بر اینکه چرا باید برای تعداد محدودی پرواز که آن هم با عدم مدیریت هر از چند گاهی کنسل و دوباره برقرار می شود تا به این حد امکانات در فرودگاه همدان ایجاد کرد؟ افزود: درست در ابتدای دوره نمایندگی هم همین حرف ها درباره پروژه های دیگر استان دائما مطرح می شد و به طور مثال به ما می گفتند انتقال آب به چه کاره همدان می آید؟ یا اینکه در همدان قطار با هزار میلیارد تومان بودجه چه دستاوردی را به همراه خواهد داشت؟
وی ادامه داد: می توانستیم در چند سال اخیر هم مثل گذشته با همین استدلال ها دست روی دست گذاشته و کاری نکنیم اما آیا الان سوال این نبود که در دنیای امروز چرا کلان شهر همدان فرودگاه ندارد؟ چرا همدان با قرار گرفتن در یک نقطه استراتژیک در کشور قطار ندارد؟ بنابراین باید توجه داشت که افق اجرای پروژه های زیرساختی و به ثمر نشستن آن باید حداقل ۲۰ ساله باشد وگرنه پروژه های کوچک خیلی زود مستحلک می شوند 
خجسته با اشاره به اینکه دوراندیشی در اجرای پروژه های کلان یکی از اصول مدیریت یک شهر است، عنوان کرد: اگر هنوز سفرهای هوایی در همدان مدیریت نشده و هم از لحاظ زمان بندی و هم از لحاظ فرهنگسازی در بعضی مسیرها با استقبال روبرو نمی شود دلیل نمی شود که اجرای این پروژه ها را زیر سوال ببریم بنابراین به طور قطع فرودگاه همدان در آینده نزدیک جایگاه خود را خواهد یافت و مردم از این نوع سفر استقبال خواهند کرد و ما هم از ابتدا می دانستیم که این سرمایه گذاری با توجه به محروم بودن همدان در ابتدا با مشکلات زیادی برای پرواز ها روبرو خواهد شد 
نماینده همدان در خانه ملت با اشاره به اینکه مدیریت استان باید فکری برای استقبال از پروازهای همدان کند، گفت: متأسفانه هنوز هم بسیاری از مردم از برنامه های پروازی همدان بی خبر هستند و برخی حتی اطلاع ندارند که همدان فرودگاه و یا قطار دارد، این موضوع را به عینه در بین مردم دیده ام.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار