امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۱
منتشر شده : تیر ۱, ۱۳۹۸ | ۱۱:۵۲ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33703 ­ ­ تعداد بازدید :20 بازدید

مدیر بورس منطقه‌ای همدان خبر داد افزایش شاخص بورس و فرابورس در همدانمدیر بورس منطقه‌ای همدان گفت: شاخص كل بورس در پایان خردادماه معادل ۲۳۴,۸۷۹ واحد بود كه نسبت به ماه گذشته، ۱۹,۷۸۸ واحد افزایش يافت و شاخص کل فرابورس نیز با ۳۳۴ واحد افزایش به ۲,۹۷۸ واحد رسید.
علی اسکندری در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، اظهار کرد: در خردادماه امسال تعداد ۳۹۰ ميليون و ۹۸۰ هزار و ۱۴۷ سهم متعلق به ۵۱۶ شركت به ارزش ۱۳۷۷ ميليارد و ۸۴۴ ميليون و ۹۷۹ هزار و ۴۳۱ ريال در تالار بورس منطقه‌‌ای استان همدان دادوستد شد كه ۵۱ درصد آن مربوط به خريد سهام و ۴۹ درصد مربوط به فروش سهام بوده است.
وی افزود: بر اين اساس و با توجه به ۱۸ روز كاري فعاليت تالار بورس منطقه‌ای استان همدان در اين ماه، متوسط ارزش دادوستد، روزانه ۷۶ میلیارد و ۵۴۶ ميليون و ۹۴۳ هزار و ۳۰۲ ريال بوده كه نسبت به اردیبهشت‌ماه، ۹ درصد افزایش داشته است همچنین در اين ماه، ۲۷۳ كد معاملاتي جديد ايجاد شد.
اسکندری ادامه داد: در این ماه شرکت‌های گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، بانک تجارت و پلی پروپیلن جم به ترتیب بيشترين ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.
وی عنوان کرد: همچنين بورس منطقه‌ای همدان در راستاي آشنايي عموم شهروندان با نحوه سرمايه‌گذاري در بورس، اقدام به برگزاري دوره‌هاي آموزشی، کارگاه‌های آموزشی و فراهم كردن امكان بازديد از تالار کرده است که در خردادماه ۷۰ نفر در دوره‌های آموزشی بورس همدان شرکت کردند و ۵۰ نفر نیز در کارگاه های آموزشی بورس حضور یافتند.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار