امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵
منتشر شده : تیر ۳, ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۵ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33729 ­ ­ تعداد بازدید :45 بازدید

اجرای «سیرک سیار» در همداننمایش «سیرک سیار» ویژه کودکان و نوجوانان به نویسندگی اوراندهریس و ترجمه‌ سیدحسین فدایی حسین از ۳۰ خرداد مجددا به روی صحنه رفته است..

کارگردان نمایش«سیرک سیار» در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، روانشناسی در نمایش‌های کودک را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: رسالت تئاتر و هنرمند ارائه هنری است که دارای پند و نکته‌ای آموزنده برای زندگی تماشاگران باشد.

فرزاد لباسی استقبال بی‌نظیر و درخواست‌های مکرر مخاطبان را از اهداف اجرای مجدد این نمایش دانست و اظهار کرد: این نمایش هر روز تا ۱۴ تیرماه ساعت ۱۹:۳۰ در تالار فجر همدان به روی صحنه می‌رود.

وی خاطرنشان کرد: بابک ابراهیمی، پگاه معصومی، امیدنوعی شاد، پوریا دژپور، سیدامیرحسین فاطمی، نعیمه حامیان، امین فعله‌گری، سپهر غفاری، امیرحسین ترابی، سهیل فرحناکی، میلاد ترکمان و حسین قاسمی، باران قاسمی به عنوان بازیگر در این نمایش حضور دارند.

لباسی در پایان درباره داستان این نمایش گفت: پسر بچه‌ای به نام جان با پدربزرگش همیشه به دیدن «سیرک سیار» می‌روند، جانی دلش می‌خواهد او هم وارد سیرک و عضو آنجا شود اما مادربزرگش اجازه نمی‌دهد که او در سیرک بماند تا اینکه جان یک روز اتفاقی وارد صندوق حیوانات سیرک شده و به شهر دیگری می‌رود و آنجا با دختری به نام کتی آشنا می‌شود، او به جانی کمک می‌کند تا در سیرک کار کند و در نهایت جانی در سیرک می‌ماند و مادربزرگ‌اش را راضی می‌کند.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار