امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵
منتشر شده : تیر ۱۹, ۱۳۹۸ | ۲:۱۳ ب.ظ ­ ­ کد خبر:33887 ­ ­ تعداد بازدید :10 بازدید

برگزاری هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در همدانهشتمین دوره از مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران،  نشان خواجه نصیر طوسی در مرحله استانی به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد همدان برگزار می شود.

به گزارش _رزن جوان منطقه همدان، در این دوره از مسابقات، ۱۰ تیم از دانشگاه‌های بوعلی سینا، صنعتی، پیام نور ، موسسه آموزش عالی و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در روز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه از ساعت ۸ صبح در سالن سینمای دانشکده علوم‌پایه دانشگاه بوعلی سینا با هم به رقابت می‌پردازند.

مسابقات ملی مناظره دانشجویی با شعار ” فرصتی برای یادگیری” و  با هدف تقویت فرهنگ گفت‌و گو، ایجاد فضای شور و نشاط در دانشگاه ، ایجاد فرصتی برای بیان دیدگاه‌ها و نظرات جامعه دانشگاهی در حوزه‌های مختلف و بالابردن آستانه تحمل دانشجویان برگزار می شود.

رعایت اصول و اخلاق مناظره، توجه و رعایت فرآیندهای علمی، منطقی و مستدل از طرح مسئله تا نتیجه‌گیری، فن بیان و رعایت نکات دستوری، احاطه و اشراف نسبت به موضوع مورد بحث، خلاقیت در طرح مسئله، سؤالات، تعاریف و نتیجه‌گیری سخنرانی‌ها از جمله  معیارهای داوری در این دروه از مناظرات خواهد بود .

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار