امروز : پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۶
منتشر شده : تیر ۲۳, ۱۳۹۸ | ۲:۲۹ ق.ظ ­ ­ کد خبر:33915 ­ ­ تعداد بازدید :64 بازدید

شهردار همدان خبر داد تحویل ساختمان سایت‌موزه میدان مرکزی همدان تا قبل از فصل سرماشهردار همدان با بیان اینکه عملیات اجرایی ساخت سایت‌موزه میدان مرکزی همدان از ۱۵ روز پیش به طور جدی آغاز شده است، گفت: ساختمان موزه قبل از آغاز فصل سرما به میراث فرهنگی تحویل داده می شود.
عباس صوفی در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، با بیان اینکه ساخت سایت‌موزه میدان امام خمینی(ره) همدان که به علت برخی مشکلات متوقف شده بود، با تجهیز کارگاه، عملیات اجرای آن دوباره آغاز شده است، اظهار کرد: عملیات اجرایی ساخت این سایت‌موزه از ۱۵ روز پیش به طور جدی آغاز شده و قبل از آغاز فصل سرما ساختمان اصلی ساخته شده و برای انجام سایر امور مربوط به موزه به میراث فرهنگی تحویل داده می شود.
وی با بیان اینکه طراحی و نظارت بر ساخت این موزه با میراث فرهنگی است و اجرا و ساخت آن زیرنظر شهرداری انجام می شود، افزود: موقعیت ممتاز این موزه در مرکز شهر می تواند بیش از پیش به جذب گردشگر داخلی و خارجی کمک کند.
شهردار همدان با بیان اینکه این سایت‌موزه‌ ساده و با هویت تاریخی احداث می شود، عنوان کرد: ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بودجه به این پروژه اختصاص داده شده است.
صوفی با بیان اینکه طرح موزه داراي ويژگي هاي خاص بوده و متناسب با ميدان امام طراحی شده است، گفت: ۲ میلیارد تومان اعتبار از بودجه بازآفرینی مسکن و شهرسازی به شهرداری ارائه شد.
عکس از: مهدیه قادری، عکاس _رزن جوان، منطقه همدان

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار