امروز : پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
منتشر شده : مرداد ۱۶, ۱۳۹۸ | ۳:۳۸ ب.ظ ­ ­ کد خبر:34157 ­ ­ تعداد بازدید :39 بازدید

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان: حضور خبرنگاران در اصلاح شایعات مفید استمدیرکل بیمه سلامت استان همدان با بیان اینکه خبرنگاری، عرصه‌ای مهم و ویژه است که هر کسی توان حضور در این جایگاه را ندارد، گفت: ادارات و سازمانها با تعامل با رسانه‌ها خدمات خود را به مردم اطلاع دهند.

به‌گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، دکتر سعید فرجی چهارشنبه ۱۶ مرداد در نشست با اصحاب رسانه و تجلیل از خبرنگاران حوزه سلامت، با بیان اینکه شهامت، جسارت و توان ذهنی از ویژگی‌های خبرنگار است، تصریح کرد:  تجزیه و تحلیل درست اخبار، دقت در ثبت خبرها از اقدامات یک خبرنگار توانمند است که این موضوع می‌تواند ادارات و سازمانها را در ارائه خدمات به اربابان رجوع یاری دهد.

وی حضور خبرنگاران را در اصلاح شایعات مفید دانست و خاطرنشان کرد: در مواقعی که درباره سازمانی شایعه‌ای منتشر شود با تعامل با خبرنگاران می‌توانند اخبار کذب را اصلاح و خبر درست را در جامعه منتشر کنند.

پوشش بیمه‌ای ۵۷ درصدی جمعیت همدان

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان در ادامه با بیان اینکه موضوع سلامت از نیازهای اساسی مردم است، تأکید کرد: هر چه در این زمینه و سرمایه‌گذاری روی نیروی انسانی هزینه شود، ارزشمند و مفید خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت به یک میلیون نفر رسیده است، ادامه داد: نزدیک به ۵۷ درصد از جمعیت استان همدان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد.

فرجی با بیان اینکه ۱۲۵ هزار نفر از کارکنان دولت در صندوق بیمه سلامت عضو هستند، تصریح کرد: ۶۴۰ هزار روستایی در استان همدان تحت پوشش خدمات بیمه سلامت قرار دارند.

وی گفت: صندوق بیمه سلامت همگانی از سال ۹۳ کل گرفت و ۱۶۷هزار نفر تحت پوشش این ضصندوق قرار دارند که از سال ۹۶ محدودیت مراجعه به بخش خصوصی برای این صندوق مطرح شد.

پوشش بیمه‌ای بیش از ۱۱ هزار مددجوی کمیته امداد در همدان

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان از پوشش بیمه‌ای ۱۱ هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد در استان همدان خبرداد و گفت:  از ابتدای امسال بحث انتقال بیمه مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) به بیمه سلامت مطرح شد که در استان همدان ۱۸ هزار و ۵۰۰ مددجوی کمیته امداد به بیمه سلامت واگذار شدند.

فرجی تصریح کرد: در استان همدان ۱۱ هزار و ۲۰۰ مددجوی کمیته امداد دفترچه بیمه سلامت خود را دریافت کرده‌اند و در این پروسه ۳۲۰۰ همپوشانی شناسایی و رفع شده است.

وی با بیان اینکه ۳۶ میلیارد تومان از هزینه‌های سال ۹۸ پزشکان و مراکز دولتی و غیردولتی طرف قرارداد بیمه سلامت پرداخت شده است، ادامه داد: ۷۰ میلیارد تومان از مطالبات سال قبل باقی مانده است.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار