امروز : پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
منتشر شده : مرداد ۱۸, ۱۳۹۸ | ۴:۵۷ ب.ظ ­ ­ کد خبر:34163 ­ ­ تعداد بازدید :27 بازدید

مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان: رسانه ملی سعی می‌کند حقیقت را به مردم بگوید   
مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان با اشاره به اینکه خبرنگاران و رسانه ملی، حقیقت عالم واقع را نشان می دهند، گفت: خبرنگاران به عنوان طلیعه‌داران جبهه آگاهی چشم بینا و حقیقت‌بین و زبان گویا هستند.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، مهدی دهقان نیری ظهر جمعه در سخنان پیش از خطبه‌ نماز جمعه شهر همدان، با اشاره به جایگاه مهم خبرنگاران در جامعه بیان کرد: همه انسانها با هر مذهب و دینی با واقعیت ارتباط دارند اما این تعریف در نگاه مسلمانان که خبرنگاران ما نیز از آن وام گرفته‌اند، متفاوت است.

وی ادامه داد: شیعیان پس از خداوند و اهل بیت(ع) واقعیت را از قرآن کریم یاد گرفته‌اند و قرآن نیز واقعیت را در دو بخش آفاق و انفس تعریف می کند که شیعیان این دو را با هم می بینند و در نتیجه واقعیت به حقیقت تبدیل می شود.

دهقان نیری با اشاره به اینکه ملت ایران پای انقلاب و اعتقاداتشان ایستاده‌اند، گفت: مردم ما طبق فرموده قرآن به آفاق و انفس با هم و در یک راستا نگاه می کنند و بر همین اساس است که پیشرفت هایی در زمینه سلولهای بنیادی، نظامی و … را رقم زده‌اند.

وی در ادامه بیان کرد: رسانه ملی با همه محدودیتها، مشکلات و تحریم ها سعی می کند حققیت را به مردم بگوید و در این راه موانع را پشت سر گذاشته و مشکلات را تحمل می کند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز همدان در ادامه با توضیحاتی درباره تقسیم‌بندی شبکه‌های رسانه ملی عنوان کرد: در استان همدان به علت نبود موسیقی و لباس محلی و بومی، شبکه استانی به لهجه و گویش تکیه و تأکید دارد و سعی می کند مخاطب خود را در این زمینه داشته باشد.

وی با بیان اینکه در شبکه استانی همدان اطلاع‌رسانی در زمینه‌های اقتصادی وجود دارد، اظهار کرد: سعی می کنیم به زندگی عموم مردم وارد شویم و مشکلات و معضلات موجود را مطرح کرده و با مسئولان استان هم راستا بوده و زبان گویای مردم باشیم.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار