امروز : پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
منتشر شده : مرداد ۱۹, ۱۳۹۸ | ۴:۰۵ ب.ظ ­ ­ کد خبر:34173 ­ ­ تعداد بازدید :21 بازدید

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین خبرداد برآورد ۵۲۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض به کشاورزان خسارت دیده فامنین مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از ثبت ۷۰۰ واحد خسارت دیده سیل فروردین ماه در سامانه سجاد خبر داد و گفت: ۷۰۰ واحد برای دریافت خسارت به صورت تسهیلات کم بهره و بلاعوض در سامانه سجاد ثبت نام کردند.

جعفری کاویانی‌دلشاد در گفت‌وگو با _رزن جوان، منطقه همدان، با بیان اینکه واحدهایی ثبت شده در سامانه سجاد برای اخذ تسهیلات کم بهره به مبلغ ۸۲۴٫۲۵ میلیون ريال به بانکهای عامل معرفی شدند، تصریح کرد: ۵۲۰۰ میلیون ريال برآورد خسارت به صورت بلاعوض شده است که براساس تعرفه‌های اعلام شده از سوی وزارتخانه برآورد و ارزیابی شده است و در صورت تصویب نهایی در کارگروه استان به حسابهای شخصی آنها واریز خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در بحث زیرساخت‌های کشاورزی در راستای احیاء و مرمت تعداد ۳۵ رشته قنات نیز مبلغ ۳۰۰٫۶۱ میلیون ريال درخواست کمک بلاعوض در سامانه سجاد ثبت شده و درباره بهسازی راه‌های بین مزارع نیز مبلغ ۸۰۰٫۱۱ میلیون ريال اعتبار بلاعوض برآورد و ثبت در سامانه انجام گرفته است که در صورت نهایی شدن پرداخت خواهد شد.

کاویانی دلشاد اظهارکرد: در حال رایزنی با تشکلهای بخش خصوصی شرکتهای عمده برای اخذ تفاهم‌نامه برای همکاری و مساعدت در زمان بروز بحران در شهرستان هستیم تا در زمان وقوع حوادث طبیعی و غیر طبیعی از امکانات و ماشین آلات بخش خصوصی بتوانیم استفاده کنیم.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین یادآور شد: در شهرستان فامنین ۱۶۲۵ دستگاه تراکتور و تعداد ۵۰۰ تریلر، ۳ تعاونی روستایی، ۳ تعاونی تولید و ۳ شرکت عمده با تجهیزات و انبارهای مناسب وجود دارد که به نظر بنده در زمان وقوع حوادث کمک شایانی می‌توان از آنها در راستای امداد رسانی به مردم در شهرستان گرفت.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار