امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴
منتشر شده : شهریور ۱۰, ۱۳۹۸ | ۶:۲۰ ب.ظ ­ ­ کد خبر:34387 ­ ­ تعداد بازدید :38 بازدید

شهردار همدان: مشکل هتل ندیمی به زودی حل می شودشهردار همدان با بیان اینکه فرآیند انتخاب سرمایه گذار باید به درستی انجام شود تا از ایجاد پروژه های چالشی در استان جلوگیری شود اظهار کرد:استان در حوزه اقتصاد و سرمایه گذاری هدفمند است و شهرداری و شورا نیز در راستای پیشبرد اهداف با استان همسو هستند.

به گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، عباس صوفی یکشنبه ۱۰ شهریور در کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر همدان،  پروژه های در دست اقدام شهرداری را جز پروژهای محرک توسعه استان معرفی کرد و افزود:مشکل هتل ندیمی با حمایت استانداری و کمیسیون ماده پنج به زودی حل خواهد شد.

 وی بابیان اینکه شهرداری مسئول برگزاری همایش جهانی جاده ابریشم در اواخر مهرماه سال‌جاری است، اضافه کرد: این همایش که ازسوی سازمان جهانی یونسکو برگزار می‌شود، فرصتی مغتنم برای تحرک توسعه گردشگری در همدان است.

 صوفی با تاکید براینکه سازمان سرمایه گذاری به صورت هدفمند درحال پیشبرد اهداف خود است، بیان کرد: خوشبختانه تمامی ظرفیت سرمایه گذاری در همدان شناسایی و به کار گرفته شده است ودر سنوات قبل در حوزه سرمایه گذاری دچار مشکلاتی بودیم که خوشبختانه درحال حاضر با تلاش‌های ادارات مربوطه رفع شده اند.

وی دررابطه با پروژه عصرطلایی نیز عنوان کرد: تاکنون ۸۰ درصد مشکل این پروژه رفع شده است.

انتهای پیام

لینک منبع


1 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار