امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵
منتشر شده : شهریور ۱۲, ۱۳۹۸ | ۶:۲۶ ق.ظ ­ ­ کد خبر:34397 ­ ­ تعداد بازدید :29 بازدید

دبیر اتاق تعاون استان همدان خبرداد: وجود ۱۱۲۷ شرکت تعاونی فعال در همداندبیر اتاق تعاون استان همدان با بیان اینکه در سال ۹۳ در استان همدان ۱۷۶۰ شرکت تعاونی فعال به ثبت رسیده بود، گفت: در حال حاضر در استان همدان ۱۱۲۷ شرکت تعاونی فعال وجود دارد.

به‌گزارش _رزن جوان، منطقه همدان، رحمان نادی سه شنبه ۱۲ شهریور در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: فاصله بین ۱۷۶۰ و ۱۱۲۷ بیانگر این نیست که این شرکت ها تعطیل هستند بلکه باید گفت تعدادی از این شرکت ها به هدف رسیده و کارشان به اتمام رسیده است و برخی نیز به دلیل اختلاف اعضا وارد چرخه تولید نشده اند.

وی تصریح کرد: ۱۷۴ شرکت تعاونی مسکن در استان همدان وجود دارد که از این تعداد ۱۰۴ شرکت مربوط به مسکن مهر بوده است که ۹۸ درصد آنها به هدف رسیده اند.

نادی یادآور شد: ۱۷۶۰ شرکت تا سال ۹۳ در استان ثبت شده است که از این تعداد ۱۱۲۷ تعاونی به هدف رسیده و فعال هستند.

وی با بیان اینکه ۱۶۲ شرکت تعاونی از اتاق تعاون استان همدان کارت بازرگانی دریافت کرده اند، گفت: ۱۵۷ طرح دارای توجیه اقتصادی و فنی براساس مزیت های نسبی استان در اتاق تعاون استان تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه آمار دقیقی از میزان صادرات تعاونی‌های استان وجود ندارد، یادآور شد: برآورد می‌شود ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلار صادرات توسط تعاونی‌های استان در سال گذشته صورت گرفته باشد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار