امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۵
منتشر شده : شهریور ۱۲, ۱۳۹۸ | ۸:۰۵ ق.ظ ­ ­ کد خبر:34409 ­ ­ تعداد بازدید :39 بازدید

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان خبرداد؛ برگزاری کارگاه داستان نویسی و رونمایی از کتاب "این خانه پر از نور محمد(ص) است"مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان از برگزاری کارگاه داستان نویسی در همدان خبرداد و گفت: کارگاه داستان نویسی ۱۲ و ۱۳ شهریورماه  ۱۳۹۸ با حضور مصطفی رحماندوست و مجید قمصری و به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در همدان برگزار می‌شود. 
بهناز ضرابی‌زاده در گفت و گو با _رزن جوان، منطقه همدان،با اشاره به رونمایی از کتاب”این خانه پر از نور محمد(ص) است”،  اظهارکرد: به بهانه رونمایی از کتاب این خانه پر از نور محمد(ص) است، از مصطفی رحماندوست و مجید قمصری دعوت شد و برنامه‌ای مشارکتی با کمک دفترنشر فرهنگ اسلامی و کانون پرورش کودکان و نوجوانان را آماده برگزاری کردیم. 
وی با بیان اینکه در این دو روز معرفی جشنواره خاتم نیز انجام می‌شود، تصریح کرد: فراخوان پنجمین دوره این جشنواره  منتشر و مهلت ارسال آثار تا اسفندماه است؛ همچنین محور آثار ارسالی به این جشنواره  ادبی داستان کوتاه  با موضوع حضرت محمد(ص) است.
وی با اشاره به اینکه در این کارگاه دو روزه مصطفی رحماندوست و مجید قیصری راجع به ادبیات دینی و فرهنگ دینی صحبت میکنند: گفت: جلسه ای با نام محمد در آیینه محمد  برگزار می‌شود و در برنامه‌های دیگری رحماندوست  کارگاه قصه‌گویی و کارگاه داستان نویسی برگزار خواهد کرد.
ضرابی زاده در پایان به بیست ودومین جشنواره قصه گویی اشاره کرد و افزود: مهلت ارسال آثار دار بخش قصه ۹۰ ثانیه ای  به  این دوره جشنواره تا ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۸ است و افراد در گروه سنی ۱۲ سال تا ۱۸ سال و ۱۸ سال به بالا می‌توانند در آن شرکت کنند. 

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار