امروز : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۶
منتشر شده : شهریور ۱۳, ۱۳۹۸ | ۶:۳۱ ق.ظ ­ ­ کد خبر:34413 ­ ­ تعداد بازدید :56 بازدید

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایرخبرداد؛ رفع ۸۴۰ مورد نشتی در پنج ماهه امسالمدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر از رفع ۸۴۰ مورد نشتی و ۲۷ دستگاه پمپ تعوض شده در پنج ماهه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش _رزن جوان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان،محمد رضا ترکاشوند، با اشاره به عملکرد امورآب و فاضلاب روستایی در شهرستان ملایر،گفت: در پنج ماهه ابتدایی سال‌جاری در حوزه بهره‌برداری، نصب و راه‌اندازی ۲ دستگاه الکترولیز نمک طعام، نصب ۳ دستگاه کلریناتور مایعی و نصب ۱ دستگاه کلریناتور گازی محقق شد.

وی ادامه داد: همچنین در حوزه اجرایی،حفر و تجهیزچاه شماره ۲ مجتمع دهلق در روستای آورزمان، بهره برداری از چاه روستای زیرابیه و راه‌اندازی مخزن روستای ضربعلی در مدت مذکور عملیاتی شده است.

ترکاشوند همچنین از اجرای خط انتقال و خط برق روستای کهکدان، اجرای شبکه داخلی آبرسانی در روستای آورزمان با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد، عقد قرارداد و اجرای خط انتقال مجتمع علی‌آباد  و حسین آباد، عقد قرارداد و اجرای خط برق چاه روستای کوسج خلیل و شوشاب با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در پنج ماه سال‌جاری خبر داد.

وی افزود: در بازه زمانی یاد شده، تجهیز و راه‌اندازی چاه روستای نمازگاه، ضمن اجرای ۳ کیلومتر خط انتقال و ساخت مخزن ۱۵۰ متر مکعبی نیز عملیاتی شد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان ملایر با اشاره به بهره‌برداری از ایستگاه برق خورشیدی و راه‌اندازی چاه منگاوی، به بازسازی یک هزار متر شبکه داخلی آبرسانی در روستای جوراب  و اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی پراکنده به طول ۵۰۰ متر اشاره کرد.

انتهای پیام

لینک منبع


0 بار پسنديده شده است


برچسب‌ها, ,

گزارش تصویری

سفر وزیر کار به رزن

آخرین اخبار